Praca

Firma poszukuje kandydata na stanowisko: Doradcy Techniczno-Handlowego.

Obowiązki:
  • utrzymywanie i pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz małych firm wykonawczych
  • realizacja planów sprzedaży
  • doradztwo techniczne na placu budowy
Wymagania:
  • wykształcenie średnie (techniczne budowlane mile widziane)
  • doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość branży budowlanej
  • samodzielność, inicjatywa,
  • sumienne, rzetelne, i systematyczne podejście do wykonywanych obowiązków,
  • bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy,
  • motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzania kompetencji,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • nastawienie na klienta, zmysł handlowy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • zatrudnienie o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • przyjazną atmosferę pracy.

Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Aplikacje prosimy przesyłać na praca@fhuparys.pl

FHU PARYS

email: biuro@fhuparys.pl

Krzysztof Parys
(właściciel)

email: kp@fhuparys.pl
kom. 662 160 939

Krzysztof Niżnik
(logistyka)

email: kn@fhuparys.pl
kom. 604 510 800

Mariusz Łyczkowski
(Handlowiec)

email: ml@fhuparys.pl
kom. 734 482 023

Bartłomiej Kluczyk (handlowiec)

email: b.kluczyk@fhuparys.pl
kom. 664 950 740