PRACA

Oferty pracy

Firma poszukuje kandydata na stanowisko: Doradcy Techniczno-Handlowego.

Obowiązki:

  • utrzymywanie i pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz małych firm wykonawczych
  • realizacja planów sprzedaży
  • doradztwo techniczne na placu budowy

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (techniczne budowlane mile widziane)
  • doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość branży budowlanej
  • samodzielność, inicjatywa,
  • sumienne, rzetelne, i systematyczne podejście do wykonywanych obowiązków,
  • bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy,
  • motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzania kompetencji,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • nastawienie na klienta, zmysł handlowy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • przyjazną atmosferę pracy.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami